Szerszámértékesítő állás Borsod-Abaúj-Zemplén megyében

Center Tool Kft.
Miskolc
Bruttó 450 000 Ft / Óra
2019. 07. 02.

Szerszámértékesítőkeresünk szerszámértékesítési gyakorlattal, és nagy üzleti kapcsolatrendszerrel területi képviselőnek Miskolcról és környékéről a kiváló szakmai felkészültségű, dinamikus értékesítői csapatunkba

NAGY KIHÍVÁS – NAGY LEHETŐSÉG !

A CENTER TOOL Kft ipari minőségű, megbízható forgácsoló,- és kéziszerszámokkal segíti a fémmegmunkálással és szereléssel foglalkozó nagyvállalatok, valamint a kis,- és közepes vállalkozások pontos és gyors minőségi munkáját.

Vállalkozásunk több mint 20 éve az egyik legdinamikusabban fejlődő szerszámkereskedő cég a magyar piacon.

Legfőbb célunk:

SZERSZÁMHASZNÁLATI KULTÚRA fejlesztésével az ipari termelés volumenének és termelékenységének növelése Magyarországon, melyet országos szerszámértékesítői hálózat létrehozásával valósítunk meg.

Ha keményen tudsz dolgozni, és az eredményes értékesítői munkáddal jelentősen hozzá tudsz járulni a kimagasló teljesítményt nyújtó csapatunk célkitűzéseinek megvalósításához, akkor:

AKKOR KÖZTÜNK A HELYED! NE KÉSLEKEDJ, JELENTKEZZ MOST!

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Fényképes pályázatodat 2021.03.31-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Szerszámértékesítés forgalmának folyamatos növelése,
  • Cégünk új vevőkörének kialakítása,
  • Vevőink számának folyamatos növelése az adott területen,
  • Fémmegmunkálással és szereléssel foglalkozó nagyvállalatok,valamint a kis,- és közepes vállalkozások minőségi szerszámigényeinek kielégítése,Szerszámhasználati kultúra fejlesztése,
  • Szerszámvásárlási szaktanácsadás,
  • Árajánlatok kidolgozása, készítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Kapcsolatfelvétel az új partnerekkel a célpiacon.

Elvárások

  • jó értékesítő vagy?
  • rendelkezel megfelelő szerszám ismeretekkel?
  • képes vagy a siker érdekében kimagasló teljesítményt nyújtani?
  • nagy üzleti kapcsolatrendszerrel rendelkezel?
  • tudod önállóan szervezni a munkádat a saját területeden?
  • rendelkezel minimum 2 éves szakmai tapasztalattal?
  • ösztönöz a magasabb kereseti lehetőség?
  • képes vagy közvetlen munkatársakat irányítani?

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható háttér,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Alap fizetés + teljesítménytől függő kiemelkedően magas jutalék,
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!