Fizikai, segéd, betanított munka

Fitness terem recepciós munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 240000 - 0 / hónap
2019. 04. 30. 09:42

Miskolci konditermünkbe recepciós munkatársat keresünk.

Fontos a jó megjelenés, jó kommunikációs készség.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása,berletek vezetése,pénz kezelése,terem tisztántartása.

Elvárások:

  • Dolgozni akaró,fiatal hölgyet keresünk. Iskolai vegzettség nem szükséges, betanított munkavégzés.
  • Angol nyelvtudás előny,de nem szükséges.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás.
  • Miskolci lakost keresünk.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,családias hangulat, ingyen konditermi használat.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése