Napelemszerelői munkalehetőség Miskolcon a PV Napenergia Kft.-nél

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2019. 04. 18.

Napelemszerelői munkalehetőség egy szerethető munkahelyen!

Megnövekedett számú telepítési munkálataink miatt bővítjük kivitelezői csapatunkat!

 Várjuk a jelentkezéseket napelemszerelői munkakör betöltésére, Miskolcról és környékéről, az alábbi feltételek szerint:

Lássuk, milyen feladatok várnak rád!

  • Napelemes rendszerek telepítése tetőre és talajra, az ország egész területén,
  • tartószerkezetek előkészítése, összeszerelése, rögzítése tetőre és talajra,
  • napelemes rendszerek szakszerű beüzemelése,
  • kézi anyagmozgatás.

A szerelői pozíció betöltéséhez a következő képzettségek, készségek szükségesek:

  • legalább középfokú végzettség,
  • korrekt, pontos, igényes munkavégzés,
  • a felhasznált anyagok és szerszámok gondos használata,
  • csapatmunka elősegítése,
  • utazási hajlandóság,
  • kizáró tényező a tériszony.

Mit kínálunk elvégzett munkádért?

  • Korrekt bérezés,
  • arányos bérfejlődés lehetősége,
  • rugalmas időbeosztásra törekszünk,
  • szakmai környezet és irányítás,
  • szervezeten belüli előrelépés lehetősége, úgymint: PV szerelő;  napelem technikus, felmérő; csapatvezető; projektkoordinátor,
  • szakmai fejlődés és egyéb továbbképzési lehetőségek,
  • egyéni, minőségi védőfelszerelés, munkaruházat és szerszámkészlet, öltözőszekrény,
  • éves pótszabadságok,
  • kiküldetési hozzájárulás,
  • céges szolgáltatói csomagok a munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+…),
  • Hétfőtől péntekig dolgozunk, így a hétvége a pihenésé!

Az állás betöltéséhez szakirányú végzettség vagy építőiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Szervezeten belüli szakmai képzéseinken való részvétel kiváló alkalom lehet arra, hogy megtanuld és gyakorlatot szerezz az elkövetkező évtizedek egyik legkeresettebb szakmájában.

Az egyik nagy előnye, ha nálunk dolgozol, hogy tehetséggel, szorgalommal lehetőséged van más munkakörök betöltésére is.

További részetekért kattints az alábbi linkekre:

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed küldd el fényképes önéletrajzodat - a betölteni kívánt pozíció megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Energikus Napot kíván a PV Napenergia csapata!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános