Szenior villanyszerelői állás Miskolcon

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2019. 04. 18.

Szenior villanyszerelői állás

Nálunk nem a kor, hanem a tapasztalat számít!

Mit jelent számunkra a szenior villanyszerelő?

Olyan villanyszerelő kolléga, aki:

  • önállóan tud dolgozni,
  • feladat orientált,
  • belső 2 napos képzésünket elvégzi,
  • csapatmunka esetén koordinálja szerelő társai munkáját.

Ellátandó feladatok:

  • napelemes rendszerekhez kapcsolódó villanyszerelési feladatok önálló elvégzése,
  • villanyszerelő kolléga munkájának koordinálása,
  • kapcsolattartás a műszaki kollégákkal,  projektmenedzserekkel,
  • az ügyfél helyszíni oktatása a beüzemelés során,
  • fotódokumentációk készítése, műszeres mérések elvégzése.
  • ügyfeleink ingatlanánál történő helyszíni villanyszerelés, melyhez céges autót biztosítunk.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Pontos szakmai munkádért cserébe kiemelt bérezést biztosítunk,
  • szakmai munkádat, megfelelő minőségű szerszámokkal, műszerekkel, munkaruhával és védőeszközökkel támogatjuk,
  • egy világmárka termékeivel dolgozhatsz,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • rugalmas időbeosztásra törekszünk,
  • egy családias, befogadó csapat vár rád,

Lássuk, mi szükséges a szenior szerelői pozíció betöltéséhez:

  • villanyszerelői végzettség,
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Miskolcon vagy a 40 km-es vonzáskörzetében élj,
  • igényesség és lelkiismeretesség a munkáddal, kollégáiddal és a céggel kapcsolatban.

Díjazzuk a tudásod!

Szakmai profilba illeszkedő képesítések, végzettségek megléte esetén további bérnövekményt biztosítunk. pl.: FAM, regisztrált villanyszerelő, ajánlott villanyszerelő, érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálói jogosultságok esetén. Illetve ha még nem rendelkezel vele, örömmel támogatjuk tudásod e téren történő fejlesztését is!

További bővebb információt találhatsz cégünkről és a hirdetett pozícióról honlapunkon és a következő linkeken:

Küldd el fényképes önéletrajzod- a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Energikus napot kíván a PV Napenergia csapata!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános