Junior villanyszerelői állás a miskolci PV Napenergiánál

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2019. 04. 18.

Junior villanyszerelői állás a miskolci PV Napenergiánál!

Hosszú távú, teljes munkaidős álláslehetőség egy fiatalos csapatban.

Új kollégánkra váró feladatok:

  • napelemes rendszerekhez kapcsolódó villanyszerelési feladatok elvégzése,
  • inverterek beüzemelése, távfelügyelet aktiválása,
  • villamosvezetékek nyomvonalának kiépítése,
  • elosztó dobozok, kapcsolók, biztosítékok felszerelése,
  • védőföldelések kialakítása,
  • kis és középfeszültségű fogyasztói tulajdonú hálózatok villanyszerelése,
  • napelemes rendszerek beüzemelése.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • villanyszerelői végzettség,
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Miskolcon vagy közelében élj,
  • utazási hajlandóság- heti legfeljebb 3-4 nap kiküldetés,
  • igényes és lelkiismeretes legyél munkáddal kapcsolatban.

Amit kínálunk:

  • minőségi munkádat az elvégzett feladatokhoz mérten, a szakmai átlagtól magasabb bérrel honoráljuk.
  • szakmai munkádat, megfelelő minőségű szerszámokkal, műszerekkel, munkaruhával és védőeszközökkel támogatjuk,
  • egy világmárka termékeivel dolgozhatsz,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • egy családias befogadó csapat vár rád,
  • éves pótszabadság,
  • szakmai továbbképzések lehetősége (regisztrált villanyszerelő, érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló, ajánlott szerelő, villámvédelmi szabványossági felülvizsgáló, FAM képzés)
  • humán csomagok munkavállalóink számára (solar+, truck&car+, ACDC+…),
  • hétfőtől péntekig dolgozunk, így a hétvége a pihenésé! J

Egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged!

További bővebb információt találhatsz cégünkről és a hirdetett pozícióról honlapunkon és a következő linkeken:

Küldd el fényképes önéletrajzod- a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Energikus napot kíván a PV Napenergia csapata!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános