Projekt értékesítő munkalehetőség üzleti szoftverek, pályázati finanszírozással

Nettó 230 000 Ft / hónap
2019. 04. 04.

12 éve működő csapatunkba Projekt értékesítő / Pályázati tanácsadó munkatársat keresünk, kis- és középvállalkozások megkereséséhez.

Feladatkör:

  • vállalkozásfejlesztési lehetőségek (ügyviteli rendszerek, dobozos szoftverek, vállalatirányítási rendszerek és szolgáltatások) kiajánlása.

Olyan munkatárs jelentkezését várjuk, aki önálló munkára alkalmas és hajlandó is, aki képes a rábízott feladatokat határidőre elvégezni, megfelelő önmotivációval rendelkezve.

Feladatok

Az alábbi feladatai lesznek:

  • céges ügyfélkör megszólítása
  • IT fejlesztésekre vonatkozólag tárgyalások lebonyolítása
  • napi munkavégzés vállalása
  • jelentések készítése

Elvárások

Aminek meg kell felelnie:

  • céges kapcsolatrendszer megléte (gyártó, kereskedő és szolgáltató cégek)
  • min. 2 éves B2B értékesítési tapasztalat
  • home officeból történő munkavégzés vállalása
  • saját személygépkocsi

Amit kínálunk

Juttatások:

  • alkalmazotti munkaviszony
  • alapfizetés: 230.000 Ft / hó
  • 2.hónaptól 250.000 Ft fix (nagyobb céges kapcsolatrendszer esetén magasabb alapjövedelem)
  • projekt dí:j + fix 100.000 Ft (2 x 50.000 Ft) / szerződés
  • + értékesítési jutalék
  • útiköltség térítése
  • céges mobiltelefon, laptop
  • teljes körű díjmentes betanítás
  • teljes körű irodai háttértámogatás
  • hosszú távú biztos munkahely
  • kötetlen munkaidőben önálló munkavégzés lehetősége
  • fejlődési lehetőség egy dinamikus cégben

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános