CNC programozó,-gépbeállító állás Miskolcon

A Transmetallbau Kft. 30 éve működő miskolci székhelyű, fémipari gyártásra, ill., CNC megmunkálásra szakosodott családi vállalat új kollégát keres.

Feladatai:

  • Alkatrészek gyártása műszaki rajz alapján.
  • A gyártáshoz szükséges CNC programok készítése.
  • Szerszámok, technológiák kiválasztása.
  • Önálló munkavégzés.

Elvárásaink:

  • CNC megmunkáló központon, lehetőleg egyedi gyártásban szerzett tapasztalat.
  • Műszaki rajzolvasási és programozási ismeretek.
  • Előny: tapasztalat 5 tengelyes megmunkálásban.
  • Előny, de nem feltétel MAZAK vezérlő ismerete.
  • Jó rajzolvasási készség.
  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amit kínálunk:

  • Tudáshoz, tapasztalathoz igazodó bér.
  • Mozgó bér
  • Cafetéria
  • Azonnali munkakezdés
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Egyedi (kis szériás) gyártás
  • Folyamatos fejlődés

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.

Berzsenyi Dániel utca 24

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!