Recepciós pozícióban álláslehetőség Miskolcon

Recepciós

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég

keres miskolci üzletébe munkatársat 8 órás munkakörbe.

Feladatok:

  • általános asszisztencia, valamint a recepciós feladatok ellátása;
  • bejövő telefonok és e-mailek kezelése;
  • postai küldemények előkészítése és feladása;
  • érkező vendégek fogadása;
  • adatrögzítés, nyilvántartás vezetése;
  • kollégák munkájának támogatása

Ha rád igaz, hogy:

  • középfokú végzettséggel, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel;
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal bírsz;
  • kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni;
  • nagyszerű szervező készséggel, nagyfokú empátiával rendelkezel;
  • jó a helyzetfelismerő és problémamegoldó készséged, akkor jelentkezz Hozzánk!

Amit ajánlunk:

  • stabil háttér
  • rendszeres továbbképzés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti leírásnak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Miskolc

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos