Beépítő kollégát keresünk Mályiba, az Üveg-Konstrukt Kft-hez

Cégünk nyílászáró szerkezetek, üvegkorlátok, zuhanykabinok és üvegportálok beépítésére keres munkatársat.

Profilunk közé tartozik még az üvegkereskedelm és a lapszabászat, hőszigetelő üveg gyártás. Lendületes csapatunkba várjuk a leendő, megbízható jelentkezőket.

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és a belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Feladatok

  • Főként üvegkorlátok, épített zuhanykabinok kivitelezése.
  • Rozsdamentes és alumínium alapanyagok rögzítése, azok üvegezése.
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Talpraesettség, önállóság
  • Tervezési, elemzési képesség
  • Szerszámismeret

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • fiatalos környezet
  • előrelépési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes alapfizetés +teljesítménybér+bónusz
  • cafeteria
  • túlóra lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!