Matematika szakos középiskolai tanári állás Miskolcon

A Nyitott Ajtó Baptista Iskola Mentor Középiskolája azonnali kezdéssel középiskolai  matematika szakos  állás hírdet, határozatlan idejű szerződéssel.

Illetmény és juttatások: a Munkatörvénykönyve alá eső foglalkoztatás, az életkornak és a végzettségnek megfelelő pedagógus bér.

Pályázati feltételek: egyetemi vagy főiskolai végzettség

A pályázat részekéntbenyújtandó dokumentumok, igazolások: végzettséget igazoló bizonyítványok, szakmai önéletrajz, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

Feladatok

  • Az Intézmény pedagógiai programja és helyi tanterve alapján a matematika tantárgy oktatása matematika tantárgy oktatása.

Elvárások

  • Pályázati feltételek: egyetemi vagy főiskolai végzettség

  • Önálló munkavégzés, nyitottság, tolerancia, szakmai felkészültség, rugalmasság.

Amit kínálunk

  • Illetmény és juttatások: a Munkatörvénykönyve alá eső foglalkoztatás, az életkornak és a végzettségnek megfelelő pedagógus bér.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános