Operátor munkatársakat keresünk Dél-Miskolcra kiemelt bérezéssel

INT-Solution Kft.
Miskolc
Bruttó 265 000 Ft - 285 000 Ft / hónap
2019. 01. 21.

Miskolci autóipari gyártó partnerünkhöz keresünk munkatársakat

Operátor - betanított munkatárs

munkakörbe.

Feladatok

  • Autóipari termékek gyártósori és gépi összeszerelése munkautasítások segítségével.
  • Gyártósori gépek kezelése.
  • Saját munkafolyamatok fejlesztése.

Elvárások

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Jó kézügyesség
  • Varró végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • A munka 3 és 4 műszakos beosztásban történik, a megbízónk azonnal saját állományban alkalmazza határozatlan idejű szerződéssel munkatársait.
  • A bérezés kiemelt, kezdő bér bruttó 265.000 -285.000 Ft havonta, mely tartalmazza a műszakpótlékot, a jelenléti bónuszt és a cafeteriat.
  • Kezdés azonnal.
  • A tömegközlekedés 100%-ban támogatott, az autóval bejárás támogatása 15 ft / km.

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Érdeklődni a + 36 42 238 699-es telefonszámon lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos