Szakápolói állás Németországban miskolci nyelvi felkészítővel

eduXite Consulting Ltd.

2019. 01. 18.

Németországi álláslehetőség szakképzett ápolóknak NYELVTANULÁSI LEHETŐSÉGGEL

A nyelvtanfolyam MISKOLCON indul 2019. február 4-én.

120 órás intenzív képzés. Minden hétfőn és pénteken.

A nyelvi képzés sikeres elvégzése után többek között az alábbi állások közül válogathat:

  • intenzív otthonápoló
  • idősotthoni szakápoló
  •  intenzív gyermekápoló
  • kórházi betegápoló
  • rehabilitációs klinikai szakápoló

Intenzív otthoni betegápolás esetén a munkavégzés lehetséges 2, vagy 4 hetes váltásban is.

Fizetés minimum bruttó 2400 eurótól.

Szükséges végzettség:

  • szakápolói végzettség: felnőtt / gyermek szakápoló (amennyiben az elmúlt öt évben három év szakápolói tevékenységet igazolni tud)
  • OKJ 54, 55 ápoló
  • diplomás ápoló

Az állásokra nyelvtudás nélkül is jelentkezhet. Szaknyelvi felkészítőt biztosítunk (Miskolcon és Budapesten). A nyelvtanfolyam sikeres elvégzése után a németországi elismertetési folyamatot biztosítjuk.

Jelentkezzen még ma️!

Feladatok

A választott állástól függően:

  • gégekanülös, részlegesen, ill. folyamatosan lélegeztetett beteg ápolása saját otthonában
  • gégekanülös, részlegesen, ill. folyamatosan lélegeztetett beteg gyermekek szakápolása saját otthonukban
  • idősotthoni szakápolás
  • neurológiai szakápolás többféle ápolási szintnek megfelelően
  • sebészeti szakápolás

Elvárások

  • szakápolói végzettség
    • felnőtt szakápoló (amennyiben az elmúlt öt évben három év szakápolói tevékenységet igazolni tud), vagy
    • OKJ 54, 55 ápoló, vagy
  • egészségügyi szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • német nyelvtudás előnyt jelent
    Német nyelvtudás nélkül szaknyelvi felkészítőt biztosítunk!

Előnyök

  • magas fizetés (minimum bruttó 2400 euró)
  • rugalmas munkavégzés
  • a munkáltató támogatja a nyelvtanulást
  • utazási hozzájárulás
  • színvonalas szállás (több esetben teljesen ingyenes, vagy kedvezményes)
  • a munkavégzés 2 vagy 4 hetes váltásban is lehetséges

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Megszakítás nélküli (váltásos)