Napelemszerelői munkalehetőség egy szerethető munkahelyen

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2019. 01. 16.

Megnövekedett számú telepítési munkálataink miatt növeljük kivitelezői csapatunk létszámát: várjuk a jelentkezéseket napelemszerelői munkakör betöltésére,
Miskolcról és környékéről.

Az állás betöltéséhez szakirányú végzettség vagy építőiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel. Szervezeten belüli szakmai képzéseinken való részvétel kiváló alkalom lehet arra, hogy megtanuld és gyakorlatot szerezz az elkövetkező évtizedek egyik legkeresettebb szakmájában. Az egyik nagy előnye, ha nálunk dolgozol, hogy tehetséggel, szorgalommal lehetőséged van más munkakörök betöltésére is.

Büszék vagyunk rá, hogy egyedüli miskolci cégként 2017. után 2018-ban is elnyertük a Szerethető Munkahely díjat, melyet egy szakmai zsűri ítélt meg számunkra a PV Napenergia munkahelyi jellemzői alapján.
Részetekért kattints ide: https://szerethetomunkahelyek.hu/szeretheto-munkahely/pv-napenergia vagy látogass el honlapunkra, ahol a hirdetés további részleteit is megismerheted: http://pvnapenergia.hu.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed küldd el fényképes önéletrajzodat - a betölteni kívánt pozíció megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hozd be személyesen a Miskolc, Vágóhíd utca 4-6. szám alatti irodánkba!

Energikus Napot kíván a PV Napenergia csapata!

Feladatok

Lássuk, milyen feladatok várnak rád!

  • Napelemes rendszerek telepítése tetőre és talajra, az ország egész területén,
  • Tartószerkezetek összeszerelése, rögzítése tetőre és talajra,
  • Rendszerek szakszerű beüzemelése,
  • Tervezést előkészítő felmérések.

Elvárások

A szerelői pozíció betöltéséhez a következő képzettségek, készségek szükségesek:

  • legalább középfokú végzettség,
  • korrekt, pontos, igényes munkavégzés,
  • a felhasznált anyagok és szerszámok gondos használata,
  • csapatmunka elősegítése,
  • utazási hajlandóság,
  • kizáró tényező a tériszony.

Amit kínálunk

Mit kínálunk elvégzett munkádért?

  • Korrekt bér,
  • Arányos bérfejlődés lehetősége,
  • Rugalmas időbeosztásra törekszünk,
  • Szakmai környezet és irányítás,
  • Szervezeten belüli előrelépés lehetősége, úgymint: PV szerelő;  felmérő; csapatvezető; projektkoordinátor,
  • Szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségek,
  • Egyéni, minőségi védőfelszerelés, munkaruházat és szerszámkészlet,
  • Pótszabadságok,
  • Kiküldetési hozzájárulás,
  • Céges szolgáltatói csomagok a munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+…),
  • Hétfőtől péntekig dolgozunk, így a hétvége a pihenésé!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!