Szakmunka

Kistokaji lovardánkban lovász,állatgondozó pozícióban álláslehetőség

Munkavégzés helye: Kistokaj
Fizetés: Nettó 140000 - 0 / hónap
2018. 11. 10. 19:46

Kistokaji lovardánk tapasztalt lovász munkatársat keres.

Napi szinten ellátandó feladatok:

  • lovak ellátása, 10 ló takarítása, helyük tisztán tartása
  • istálló rendben és tisztán tartása
  • lovarda körüli egyéb munkák elvégzése (kecskék, baromfi ellátása, ólak takarítása, kerítés, pályák karbantartása,)

Elvárások:

olyan munkatársat keresünk, aki

  • megbízható, lehet rá számítani
  • egészséges
  •  ló szerető
  •  tapasztalt
  • egyedül dolgozni tudó, megtalálja a munkát
  • magára, munkájára igényes
  • káros szenvedélyektől mentes (dohányzás nem számít)
  • rugalmas
  • pontos, precíz

Megbízható, jó fizikumú, tényleg dolgozni akaró, magára, munkájára igényes, káros szenvedélytől mentes (dohányzást leszámítva) büntetlen előéletű, rugalmas munkatársakat keresünk hosszú távra, teljes munkaidőben. Stabil munkahely, biztos jövedelem, bejelentett munka.

Érdeklődni:

  • Telefon: 30/9432664 - Appel Gusztáv
  • Email: "Jelentkezem" gombra kattintva (tapasztalat, előző munkahely, bérigény, lakhely)

Feladatok:

Előnyök:

  • Tapasztalat, dolgozni akarás, egyedül dolgozni tudás, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil munka, biztos fizetés, bejelentés, munkaszerződés, hosszútáv
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.