Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi és vállalkozói munkatársat keresünk középfokú végzettséggel

Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 10. 21. 19:24

H I R D E T É S

Megbízónk részére keresünk

KERESKEDELMI ÉS VÁLLALKOZÓI MUNKATÁRSAT.

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • Újonnan induló majorság, élelmiszer és tejfeldolgozó üzem termékeinek értékesítése.
  • Termelői napokon, vásárokon való részvétel.
  • Kapcsolattartás a majorban dolgozó kollégákkal.
  • Éttermekkel, vendéglátóipari egységekkel történő kapcsolattartás, értékesítés.
  • Selfie Station fotóautomata kitelepítése különböző céges, családi vagy baráti rendezvényekre.
  • A programokon személyes asszisztencia biztosítása technikai háttérrel.
  • Adminisztráció elvégzése, helyszínek, megrendelések leegyeztetése.
  • További információk itt: www.selfiestation.hu

Elvárások:

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi).
  • Informatikai és fotós ismeretek.
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • Önálló munkavégzés és kiváló szervezőképesség.
  • Jó megjelenés, megbízhatóság, határozott, céltudatos személyiség.

Előnyök:

Előnyt jelent:

  • Aktív fotózás fényképezőgéppel.
  • Kézműves élelmiszertermékek iránti elkötelezettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér és jutalék).
  • Rugalmas munkavégzés (időben és helyileg).
  • Munkavégzéshez autó biztosítása.
  • Változatos feladatok, egyéb projektekben való részvétel.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíciómegjelölésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.