Iskolatitkári állás Miskolcon középfokú végzettséggel

A miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium iskolatitkárt keres.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az intézmény címére:

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium

3525 Miskolc, Dayka Gábor utca 4.

vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
  • A tanulói jogviszony létesítésének és megszüntetésének ügyintézése
  • adminisztráció naprakész vezetése
  • iktatás
  • tanulói jogviszony igazolások és iskolalátogatási igazolások készítése
  • KIR rendszer kezelése
  • tanulók személyi anyagának karbantartása
  • tanulókkal kapcsolatos ügyek intézése
  • az intézmény ügyviteli feladatainak teljes körű ellátása.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • számítástechnikai ismeretek
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • rugalmasság