0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Miskolcon pénzügyi feladatok ellátására keresünk munkatársat

PV Napenergia Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Miskolc

2018. 10. 03. 16:08

Napelemes rendszerek kivitelezéséhez kapcsolódó pénzügyi feladatok ellátására keressük leendő kollégánkat, cégünk miskolci telephelyére.

Amennyiben rendelkezel pénzügyi, könyvelési tapasztalattal téged keresünk fiatalos csapatunk bővítésére.

Feladatok

  • pénzügyi számlák iktatása, adminisztrációja, könyvelése a belső vállalatirányítási rendszerünkbe,
  • bankkivonatok ellenőrzése, dokumentálása,
  • egyszerűsített munkavállalók bejelentése és az ehhez kapcsolódó napi, heti és havi  adminisztrációk elvégzése,
  • Actual ügyviteli és Bitrix feladatkezelő rendszer napi használata,
  • kapcsolattartás,  ügyintézés a könyveléssel, az irodavezetővel és a humán területért felelős kollégákkal,
  • szerződések, dokumentumok iktatása és archiválása,
  • postai küldemények koordinációja.

Elvárások

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • legalább 2 éves pénzügyi területen szerezett munkatapasztalat,
  • könyvelési tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség,
  • informatikai alapismeretek és affinitás,
  • határozott és feladatorientált személyiség.

Előnyök

Előnyt jelent, ha több éves pénzügyi tapasztalattal reldelkezel illetve van B kategóriás jogosítványod, ami az esetleges napközbeni ügyintézéseket jelentősen gyorsíthatja.

Amit kínálunk

Amit elvégzett munkádért cserébe kínálunk:

  • Korrekt bérezés, arányos bérfejlődés lehetőségével,
  • rugalmas időbeosztásra törekszünk,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • szakmai környezet és irányítás,
  • fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör,
  • céges szolgáltatói csomagok munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+…).