Épületgépész műszaki rajzoló-szerkesztő, tervezősegédet keresünk Miskolcon

CreativEnergy Kft.
Miskolc
2022. 12. 01.

Kedves leendő Kollégánk! 20 éves múlttal, stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú építőipari tervező és kivitelező cég vagyunk, keressük
épületgépész műszaki rajzoló-szerkesztő, tervezősegéd munkatársunkat! Modern miskolci irodánk a Petőfi utcában található, így autóval vagy tömegközlekedéssel is könnyen elérhető. Vár rád egy változatos munkakör és a jókedvű Csapat!

www.creativenergy.hu

Feladatok

  • épületgépészeti műszaki tervek készítése,
  • helyszíni felméréseken, bejárásokon való részvétel
  • tervek alapján mennyiségszámítások készítése

Elvárások

  • épületgépész mérnöki vagy technikusi végzettség
  • szakirányú tapasztalat, anyagismeretű
  • tervező/szerkesztő és költségvetési (Autocad, Terc, Bausoft) programok ismerete
  • precíz és alapos munkavégzés

Előnyök

  • kivitelezésben/tervezésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló- és csapatmunkára való képesség
  • egyéb tervező programok ismerete

Amit kínálunk

  • főállású, heti 5x8 óra munkaidős, határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes fizetés, prémium
  • cégen belüli karrierút
  • kellemes, családias munkakörnyezet, fiatal csapat
  • munkavégzéshez szükséges számítógép és programok
  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • biztosítás, egyéb jóléti bónuszok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!