Konyhai kisegítőt keresünk miskolci lángossütő büfébe

Lángos Kert Bt.

Konyhai kisegítő

Munkavégzés helye: Miskolc

Nettó 1000 / Óra
2022. 06. 10.

Miskolc abszolút belvárosában, központi részen működő, márciusban nyílt lángos büfébe keressük új kollégáinkat, csapatbővítés céljából.

Hasonló területen szerzett tapasztalat egyáltalán nem feltétel! Bárkit szívesen betanítunk, aki hajlandóságot mutat a lelkiismeretes, közös munka iránt.

CSAK ÉS KIZÁRÓLAG olyan DOLGOZNI AKARÓ leendő kollégák jelentkezését várjuk, akik nyitottak új dolgok elsajátítására, hajlandóak követni a minőségi kiszolgálás érdekében felállított sémákat, és szeretnek emberekkel foglalkozni.

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Feladatok

  • Tészta előkészítése (dagasztógéppel dolgozunk), lángos sütés
  • Feltétezés, alapanyagok és feltétek előkészítése
  • Vevők UDVARIAS kiszolgálása, pénztárgépkezelés
  • Munkaterület illetve terasz  tisztán tartása

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Józan életvitel
  • Udvariasság, vendégközpontú szemlélet
  • Minőséggel kapcsolatos utasítások betartása
  • Munkára, és tanulásra való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Kulturált munkahelyi környezet
  • Egyszerűsített munkaszerződés (későbbiekben megegyezés kérdése)
  • Nettó 1.000,-Ft órabér, heti kifizetéssel
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 9-19 óráig, pénteken és szombaton 9-2             0 óráig, vasárnap zárva tartunk. (Természetesen nem minden napos munkavégzés.)
  • Étkezés és ásványvíz folyamatosan biztosított
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott