Miskolci napelemes cég értékesítő kollégát keres

Obensolar Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Miskolc

2022. 04. 27.

Az Obensolar Kft több éve napelemes háztartási méretű kiserőművek telepítésével és megújuló energiával foglalkozik.

Miskolci telephelyű cégünk kereskedelemben, és értékesítésben jártas munkatársakat keres, hosszú távra, olyan piacra, amely ma Magyarországon az egyik legdinamikusabban fejlődő iparág.

Ha részese akarsz lenni egy fiatalos lendületes csapatnak jelentkezz bátran.

Feladatok

  • Potenciális ügyfelek, üzletek felkutatása
  • Személyes találkozók szervezése
  • Cégünk bemutatása
  • Szerződéskötések
  • Ügyfelek utánkövetése, folyamatos kapcsolattartás
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű Word, Excel kezelés
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Gyors önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Próbaidő utáni alapbér +jutalék
  • Képzések
  • Fiatalos lendületes csapat
  • Jó munkakörnyezet
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!