MAN típusú vizes-seprűs autóra keresünk sofőr kollégát

Jankó Szabolcs Egyéni vállalkozó

Tehergépkocsi-vezető

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

2022. 03. 22.

MAN típusú vizes-seprűs autóra keresünk sofőr kollégát!

Munkavégzés helye: Változó, Magyarország területe főként Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád, Pest megye

Bérezés, a tulajdonossal való megegyezés alapján.

Bővebb tájékoztatás:

Telefonos elérhetőség: a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg. Jankó Szabolcs ügyvezető +36 30/303-5484

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Feladatok

  • tehergépkocsi-vezetői feladatok ellátása

Elvárások

  • 10 év szakmai tapasztalat
  • józan életvitel
  • önálló munkavégzés
  • C kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • korkedvezményes vagy öregségi nyugellátásban részesülők előnyben
  • rugalmasság
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű állás
  • folyamatosan bejelentett munkaviszony
  • kiszámítható munkaidőbeosztás
Telefonszám megtekintése