Villamos üzemeltető karbantartó munka Szirmabesenyő településen

Az Ongropack Kft. 2018-ban Miskolc közelőben (Stromfeld laktanya) 84 000 m2-es saját tulajdonú telephelyet létesített. Ezen korszerű telphely fenntartására keresünk talpraesett, megbízható villanyszerelő kollégákat üzemeltetés céljából. Amennyiben családias hangulatú, igényes munkakörnyeztre vágysz akkor jelntkezz hozzánk.

Versenyképes bérezés, korszerú munkakörnyezet és egy jó csapat vár!

Műszakrend: Folyamatos - 12 órás

Feladatok

  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, ellenőrzése, monitorozása
  • Elektromos és épületgépészeti rendszerekhez tartozó berendezések karbantartása, hibaelhárítás, javítás, napi ellenőrzés
  • Az épületek elektromos rendszereivel, hálózatával, berendezéseivel kapcsolatban felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatainak ellátása
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése, nyilvántartása, dokumentálása
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében

Elvárások

  • Épületgépész, gépész technikus és épületvillamossági vagy villanyszerelő végzettség ( villamos végzetség alapfeltétel)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Magabiztos számítógépes ismeret (MS Office, Internet)

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapsztalat
  • Kivitelezésben szerzett tapsztalat
  • Proaktív munkavégzés
  • Cspatmunkára való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és csapatban való együttműködést
  • Versenyképes jövedelmet és egyéb béren kívüli juttatásokat
  • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget
  • Minőségi munkaruhát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!