Minőségellenőrzési munkatársat keresünk Miskolcon

PRIMAJOB Kft.
Miskolc
2022. 02. 17.

Multinacionális autóipari partnercégeink számára végzünk szolgáltatást minőségbiztosítási területen.

Fiatalos csapatunkba várjuk hasonló munkakörben már tapasztalatot szerzett, vagy a minőségbiztosítási terület iránt érdeklődő munkatársak jelentkezését.

Most folyamatos délelőttös munkarendben is (8.00-16.000-ig!)

Feladatok

  • autóipari alkatrészek válogatása, vizuális ellenőrzése, esetleges utómunkája megadott munkautasítások alapján

Elvárások

  • jó kézügyesség
  • kiváló megfigyelőképesség
  • rugalmasság
  • precizitás, pontosság, önálló munkavégzés

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • próbaidő után bruttó 250.000 Ft-os munkabér+ bónusz és Cafeteria juttatás
  • munkaruha és ingyenes munkábajárás biztosítása
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

www.primajob.hu

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy érdeklődjön a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, illetve ügyfélszolgálati irodánkban.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott