Miskolci partnerünk részére targoncavezető munkatársat keresünk

A Blue Collar 2019 Kft. miskolci partnere részére keres

munkatársakat TARGONCAVEZETŐ munkakörbe.

Ügyfelünk nem csupán a legmodernebb gyártósori és logisztikai technológiákat telepítette új gyárába, hanem a munkavállalói számára is a lehető legkomfortosabb munkakörülményeket biztosítja.

Mindezt a régióban kimagaslóan versenyképes bér –és juttatási csomagért teszi.

Feladatok

  • targoncás anyagmozgatás, komissiózás

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői engedély OKJ-s bizonyítvánnyal
  • vezetői engedélybe bejegyzett érvényes egészségügyi alkalmasság
  • 4 műszakos 12 órás munkarend vállalása
  • szakmunkás végzettség
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távon tervezhető, kiszámítható munkalehetőség stabil hátterű cégnél;
  • kimagasló bérezés és juttatási csomag, éves kafetéria,
  • ingyenes céges szerződéses buszjárat használata vagy a munkába járás költségének 100 %-os támogatása, munkaruha biztosítása

Pályázatát kérjük „targoncavezető” megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje!

Érdeklődni lehet telefonon. A telefonszám bejelentkezés után látható.

Blue Collar 2019 Kft.

magán-munkaközvetítő nyilvántartásba vételi szám: HEM/01/1620-2/2019

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott