Gyártósori operátor munkatársakat keresünk Mezőkövesden

Az MDA Hungary Autóipari Kft. egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat Mezőkövesden.

Cégünk alumínium hűtőberendezéseket gyárt személygépjárművekbe.

Mezőkövesdi termelési csapatunk erősítéséhez Gyártósori operátor munkatársat keresünk.

A munkaerőfelvétel munkaerőkölcsönző cégen keresztül történik, majd sikeres betanulás után saját állományunkba kerülnek új kollégáink.

Feladatok

  • Munkautasítások elsajátítása
  • Termékegységek összeállítása munkautasítások alapján
  • Minőségi követelményeknek való megfelelés

Elvárások

  • Középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)
  • Minőségközpontú, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • Megbízható személyiség

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Széles körű juttatások
  • Stabil munkahely, nemzetközi nagyvállalati háttérrel
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!