Miskolci céghez gépkezelő munkatársat keresünk

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2021. 06. 16.

Gépkezelői munkalehetőség egy szerethető munkahelyen!

Megnövekedett számú, országos telepítési munkálataink miatt növeljük kivitelezői csapatunk létszámát: várjuk a jelentkezéseket gépkezelői munkakör betöltésére, Miskolcról vagy környékéről!

Feladatok

  • Ipari napelemes rendszerek telepítéséhez szükségi fölmunka előkészületek, illetve utómunkák elvégzése univerzális, hidraulikus munkagép segítségével.
  • 2 tonnás hidraulikus homlokrakodó gép kezelése, többféle adapterrel.
  • Napelemes csapatok tartószerkezet építési és panel szerelési munkáink segítési kézi és gép erővel.
  • Együttműködés a napelemes csapatokkal.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség,
  • 4511-es kategóriájú gépkezelői jogosultság és hozzá kapcsolódó tapasztalat,
  • kéziszerszámok (behajtó, sarokcsiszoló, vízmérték, mérőszalag) készség szintű használata,
  • korrekt, pontos, igényes munkavégzés,
  • a felhasznált anyagok és szerszámok gondos használata,
  • csapatmunka elősegítése,
  • utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés.
  • Egyműszakos munkarend.
  • Fiatalos, családias munkahelyi légkör.
  • Szakmai környezet és irányítás.
  • Szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségek.
  • Szervezeten belüli előrelépés lehetősége, úgymint: műszaki felmérő, csapatvezető, építésvezető vagy akár projektkoordinátor.
  • Egyéni, minőségi védőfelszerelés, munkaruházat és szerszámkészlet.
  • Pótszabadságok.
  • Kiküldetési hozzájárulás.
  • Céges szolgáltatói csomagok a munkavállalóinknak (Solar+, Truck&car+, ACDC+).
  • Hétfőtől péntekig dolgozunk, így a hétvége a pihenésé!

Az állás betöltéséhez szakirányú végzettség vagy építőiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Szervezeten belüli szakmai képzéseinken való részvétel kiváló alkalom lehet arra, hogy megtanuld és gyakorlatot szerezz az elkövetkező évek egyik legkeresettebb szakmájában.

Az egyik nagy előnye, ha nálunk dolgozol, hogy tehetséggel, szorgalommal lehetőséged van más munkakörök betöltésére is.

Büszkék vagyunk rá, hogy egyedüli miskolci cégként 2017. óta minden évben elnyertük a Szerethető Munkahely díjat, melyet egy szakmai zsűri ítélt meg
számunkra a PV Napenergia munkahelyi jellemzői alapján.

Részletek erre vonatkozóan itt találhatsz: https://dreamjo.bs/hu/company/pv-napenergia

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed küldd el fényképes önéletrajzodat - a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az oldalon keresztül.

Energikus Napot kíván a PV Napenergia csapata!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott