Napelemes műszaki felmérő munkatársat keresünk a miskolci PV Napenergiához

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2021. 06. 16.

Napelemes műszaki felmérő álláslehetőség a miskolci PV Napenergiánál

A napelemes rendszerek iránt megnövekedett keresletnek köszönhetően fejlesztjük létszámunkat, melyhez keressük leendő Miskolc és Budapest környékén élő kollégáinkat országos munkavégzésre, napelemes műszaki felmérői munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Lakossági és ipari méretű napelemes rendszerek tetőre és/ vagy talajra történő telepítéséhez szükséges előzetes helyszíni műszaki felmérések elvégzése kézi és gépi műszerekkel (mérőszalag, lézeres távolságmérő, fényképező, drón).
  • Helyszíneken az ügyfél tájékoztatása, illetve az árajánlatok és tervek elkészítéséhez szükséges információ és dokumentumok begyűjtése.
  • Nap végén a nap során elvégzett felmérések képeinek, műszaki tartalmának feltöltése a központi szerverre.
  • Kapcsolattartás a projektmenedzserekkel és a tervezőkkel.

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki (gépészeti, építőipari vagy villamossági) végzettség.
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal, szeress vezetni és legyen mögötted minimum 200.000 balesetmentesen megtett kilométer.
  • Tériszony kizáró ok.
  • Korrekt, pontos, igényes munkavégzés.
  • A felhasznált anyagok, szerszámok, gépek, autók gondos használata.
  • Rendelkezz miskolci vagy Budapest környéki lakhellyel/tartózkodási hellyel.
  • Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Korrekt, teljesítményarányos bérezés, arányos bérfejlődés lehetősége.
  • Szakmai környezet és irányítás.
  • Céges szolgáltatói csomagok a munkavállalóinknak: AC/DC+, Solar+, Truck+
  • Rugalmas időbeosztásra törekszünk, számunkra fontos, hogy kollégáink magánélete és munkája összhangba legyen.
  • Hétfőtől péntekig tartó, teljes munkaidős munkarend.

Az építőipari cégek jelentős részével ellentétben a PV Napenergia biztos, kiszámítható és szakmai alapon működő munkahely, ennek bizonyítékai:

  • Kizárólag bejelentett munkaviszonyban foglalkoztatjuk kollégáinkat.
  • Működésünk kezdete óta soha nem késtünk egy napot sem a munkabérek kifizetésével.
  • Köztartozás mentes adózók vagyunk melyet a NAV is igazol számunkra.
  • A Bisnode svéd üzleti információszolgáltató cég „AA” tanúsítványa értelmében pénzügyileg stabil besorolással rendelkezünk.
  • Szakmai minőségünket és alkalmasságunkat az ELMŰ-Émász szerződött kivitelezőjeként bizonyítjuk.
  • Az osztrák inverter gyártó Fronius cég szerződött szervizpartnerei vagyunk.
  • A hazai szakmai szervezetek regisztrált tagjaiként hozzájárulunk a napelemes ipar alakításához.
  • 2018 óta az AEG szolár termékeinek magyarországi kizárólagos forgalmazói vagyunk.
  • 2020 év végétől a Bravo Group cégcsoport tagja vagyunk.

Hiszünk a becsületes munkában és korrekt bizalmon alapuló munkatársi viszonyban.

Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg, ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú
csapat vár téged!

Tedd magad próbára, légy részese Te is az energia forradalomnak!

Amennyiben érdekesnek találod állásajánlatunkat, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat az oldalon keresztül!

Energikus Napot kíván a PV Napenergia csapata!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott