Villanyszerelői munkalehetőség Miskolcon

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2021. 05. 12.

Villanyszerelői munkalehetőség egy szerethető munkahelyen!

Napelemes rendszerek villanyszerelési munkáinak ellátására keresünk szakmájuk iránt elhivatott villanyszerelőket.

Feladatok

  • háztartási és ipari méretű napelemes rendszerekhez kapcsolódó teljes körű villanyszerelési feladatok elvégzése,
  • inverterek beüzemelése, távfelügyelet aktiválása,
  • villamosvezetékek nyomvonalának kiépítése,
  • elosztó dobozok, kapcsolók, biztosítékok felszerelése,
  • mérőhelyi munkák elvégzése,
  • védőföldelések kialakítása,
  • kis- és középfeszültségű fogyasztói tulajdonú hálózatok villanyszerelése,
  • érintésvédelmi mérések elvégzése,
  • napelemes rendszerek beüzemelése.

Elvárások

A villanyszerelői pozíció betöltéséhez a következő képzettségek, készségek szükségesek:

  • villanyszerelői végzettség,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Miskolcon vagy közelében élj,
  • utazási hajlandóság- heti legfeljebb 3-4 nap kiküldetés, de nem heti rendszerességgel,
  • igényes és lelkiismeretes legyél munkáddal kapcsolatban,
  • egyéb szakmai végzettség előnyt jelent, de nem feltétel (FAM, regiszrált / ajánlott szerelő, vagy érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló).

Amit kínálunk

  • szakmai munkádat, megfelelő minőségű szerszámokkal, műszerekkel, munkaruhával és védőeszközökkel támogatjuk,
  • egy világmárka termékeivel dolgozhatsz (AEG),
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • egy családias befogadó csapat vár Rád,
  • éves pótszabadság,
  • szakmai fejlődés, továbbképzések lehetősége,
  • humán csomagok munkavállalóink számára (Solar+, Truck&Car+, ACDC+…),
  • a szakmai átlagtól magasabb bérezés,
  • hétfőtől péntekig tartó rugalmas munkarend.

Büszkék vagyunk rá, hogy egyedüli miskolci cégként 2017. óta minden évben elnyertük a Szerethető Munkahely díjat, melyet egy szakmai zsűri ítélt meg számunkra a PV Napenergia munkahelyi jellemzői alapján.

Részletekért kattints ide: https://dreamjo.bs/hu/company/pv-napenergia, vagy látogass el honlapunkra, ahol a hirdetés további részleteit is megismerheted: https://pvnapenergia.hu/karrier/.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott