Csomagoló, kézi és gépi anyagmozgató feladatok ellátására kollégát keresünk

Baumit Kft.

Operátor

Munkavégzés helye: Alsózsolca

2021. 04. 20. 11:55

A Baumit Kft. – amely osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata – 1990-es alapítása óta mára a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi.

Feladatok

  • csomagoló és fóliázó berendezés kezelése, alapanyag ellátás biztosítása,
  • késztermék raklapos mozgatása (kézi és gépi erővel)
  • termelés koordinátori / karbantartói feladatok ellátásában segítségnyújtás,
  • termelési területek takarítása, egyéb termelési feladatok ellátása.

Elvárások

  • jövőbeli kollégánk megbízható, pontos, befejezett általános iskolai tanulmányokkal rendelkezik
  • targoncavezetői jogosítványa van és legalább egyéves gépkezelői gyakorlata van 3312 és 3324 gépcsoportra
  • stabil, hosszútávú munkát szeretne,
  • proaktív, önállóan és csapatban is felelősségteljesen végzi a munkáját,

Előnyök

  • Duplavillás gépkezelői gyakorlat és több mint egy év gyakorlat előnyt jelent. 4511-es gépkezelői jogosítvány előnyt jelent.
  • Előnyt jelent középiskolai végzettség, műszaki irányú vagy karbantartási ismeret, gyakorlat.

Amit kínálunk

  • a munkavégzéshez színvonalas vállalati környezetet,
  • versenyképes jövedelmet,
  • béren kívüli juttatási csomagot,
  • munkába járási költségtérítést,
  • fejlődési lehetőséget

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!