Összeszerelő operátor – betanított gépkezelő állás

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci gyártó partnereink megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe:

Összeszerelő operátor – betanított gépkezelő

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését,  kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul,  hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok összekészítése, rendszerezése,
  • Termékek összeszerelése, tesztelése a munkautasítás szerint,
  • Egyszerűbb gépkezelési feladatok ellátása (automatizált gépek kezelése),
  • Szoros együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • Munkaterület tisztántartása.

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
  • Feladattól függően 2-3-4 műszakos munkarend vállalása (H-P 8 órás műszakok, vagy 12 órás 2 nap munka - 2 nap pihenés munkarend szerint),
  • Jó kézügyesség, precíz munkavégzési képesség, erős együttműködési készség,
  • Megbízhatóság, pozitív, érdeklődő hozzáállás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret előny,
  • Miskolci vagy közvetlen környéki lakóhely előny.

Amit kínálunk

  • 2-3 műszakos munkavégzés esetén szabad hétvégék, 12 órás munkarend vállalásával rugalmasabban beosztható szabadidő és magasabb kereseti lehetőség,
  • Önkéntes túlórák vállalásával további kereseti lehetőség – az Ön igénye szerint,
  • A legtöbb esetben béren kívüli juttatások és bónuszok elszámolása,
  • Stabil, hosszútávú munkahelyek,
  • Megfelelő munkavégzés és hozzáállás alapján előrelépési lehetőség pl. minőségellenőri, csoportvezetői, esetleg adminisztratív munkakörökbe,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott