Tapasztalattal rendelkező cukrász kollégát keresünk Miskolcon

Kisgergely Fagylaltgyártó és Kereskedelmi Kft.

Cukrász

Munkavégzés helye: Miskolc

2021. 01. 13. 14:38

Több, mint harminc éves múlttal rendelkező cukrászda, fagylaltozó több éves tapasztalattal rendelkező cukrászt keres, Miskolc-Diósgyőri üzemébe!

Napi nyolc órás munka, heti negyven órás munkahét!

Feladatok

  • Munkájára és környezetére igényes munkatársunk feladata a napi termékek töltése, díszítése és szeletelése!
  • Az általa használt eszközökért felelős.
  • Munka végeztével mnkaterület tisztítása és a munkakörnyezet folyamatos tisztán tartása.

Elvárások

  • pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • higiénia maximális betartása
  • tiszta munkaruha és környezet
  • igényes, trendekenek megfelelő termékek készítése

Előnyök

  • előny a több, mint 5 éves tapasztalat
  • miskolci lakos

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés, teljes bejelentettség!
  • Munkaruhát biztosítunk.
  • Utazási költségtérítés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz megadása kötelező!