Építőipari anyagbeszerző munkatársat keresünk

PM-Energo Kft.

Anyaggazdálkodás, beszerzés

Munkavégzés helye: Miskolc

Nettó 160000 - 220000 / Hónap
2021. 01. 11. 11:49

Az északkelet-magyarországi régióban meghatározó szakmai színvonalú, valamint több, mint 20 éve stabilan működő Épületgépész és Magasépítő kivitelező vállalkozás munkatársat keres Építőipari anyagbeszerző pozícióba.

 Amennyiben állásajánlatunk felkelti az érdeklődését, kattintson a „Jelentkezem” gombra!

Feladatok

  • anyagbeszerzési folyamat teljes körű lebonyolítása céges gépjárművel
  • szakszerűen kezelt árukészlet
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállító cégekkel
  • telephelyi feladatok koordinálása, adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • építőipari anyagok széleskörű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • jó fizikum

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • C, C+E kategóriás jogosítvány
  • érvényes GKI kártya

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • munkába járás támogatása (megállapodás szerint)
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!