Szakmunka

Cukrász kollégát keresünk Mezőkövesdre

Munkavégzés helye: Mezőkövesd
2020. 11. 02. 11:34

Cukrász kollégákat keresünk a Rozmaring Cukrászdába, noszvaji és mezőkövesdi munkahelyre.

Önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk.

További információ: 30/261-2817

Feladatok:

  • főként cukrászati, kissebb arányban sütőipari termékek előállítása
  • alapanyagok és késztermékek szakszerű kezelése
  • eszközök, gépek előírás szerinti kezelése
  • élelmiszerbiztonsági és higiéniai előírások betartása

Elvárások:

  • kiváló kézügyesség, precizitás
  • önállóság, felelősségtudat
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk, de néhány éves szakmai tapasztalat előnyt jelent

Előnyök:

  • hosszú távú, stabil munkahely

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • minden vasárnap, és egy hétköznap szabadnap
  • utiköltség térítés
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése