Fizikai, segéd, betanított munka

Üveg és nyílászáró beépítő kollégát keresünk Mályiba

Munkavégzés helye: Mályi
2020. 11. 02. 13:51

Az Üveg-Konstrukt Kft. több, mint 15 év tapasztalattal áll vevőink rendelkezésére, legyen szó, akár üveglépcsőről, üvegkorlátról, járható üvegfelületről, belsőépítészeti üvegről vagy egy extrém zuhanykabin kialakításáról.

Feladatok:

  • Üveg és lakatos szerkezetek (üvegkorlátok, üvegportálok, üvegtetők, üvegezett homlokzatok, üvegajtók, zuhanykabinok, üveg falburkolatok) helyszíni szerelése.

Elvárások:

  • Asztalos és/vagy üveges és/vagy lakatos végzettség
  • Talpraesettség, önállóság
  • Építőipari tapasztalat
  • Kézi szerszámismeret

Előnyök:

  • Homlokzatépítő, lakatos, vagy üveges szakcégnél szerzett munkatapasztalat
  • Emelőgép, kisgépkezelői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes/kiemelkedő fizetés (szaktudástól függően)
  • előrelépési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos környezet
  • cafeteria
  • túlóra lehetőség
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése