Építőipar, építészet

Épületgépész műszaki előkészítő álláslehetőség Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 10. 28. 09:37

Miskolci telephelyű épületgépészeti cég Műszaki előkészítő munkatársat keres.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kattintson a „Jelentkezem” gombra!

Feladatok:

  • tervdokumentációk felmérése, árajánlatok bekérése, ártükör készítése
  • műszaki adminisztráció, építési napló vezetése
  • megrendelt anyagok szállításának koordinálása
  • szoros együttműködés a projektben résztvevőkkel
  • átadási dokumentációk összeállítása
  • vállalkozói elszámolások döntésre előkészítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • széleskörű építőipari anyagismeret
  • megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • több éves munkatapasztalat hasonló területen
  • költségvetés készítésben való jártasság
  • építési napló ismerete, használatában való jártasság
  • egyéb számítógépes szoftverismeret (pl. AutoCAD)
  • gépjárművezetői engedély (B kategória)

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • modern irodai környezet és fiatalos csapat
  • munkába járás támogatása (helyközi járatok kivételével)
  • költözési hajlandóság esetén kedvezményes havidíjú belvárosi lakás biztosítása
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése