Mezőgazdaság, környezetvédelem

Területi képviselő-szaktanácsadó álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Észak Magyarország
2020. 10. 19. 08:52

Megbízónk, a Biocont Kft. 2002 végén alakult azzal a szándékkal, hogy a biológiai növényvédelem hazánkban kevésbé ismert technológiáit, készítményeit meghonosítsa, minél több termelővel megismertesse és forgalmazza Magyarországon.

A vállalat alapfilozófiája, hogy olyan hatékony megoldásokat adjon a mezőgazdasági termelők kezébe, amelyekkel a mezőgazdasági termelés környezet- és egészségromboló hatásait - a hatékonyság megtartása mellett - mérsékelni lehet. Alapvető fontosságú termékek mellett a teljes körű szaktanácsadás.

A munkakör célja:

A vállalat által forgalmazott termékek értékesítése, a termelők és a kereskedők szakmai támogatása az ország Észak-Keleti régiójában (Nógrád, Heves és Borsod-Abaúj-Zemplén megye), valamint – a határon átnyúló szolgáltatás keretében – Dél-Kelet Szlovákiában, a szlovákiai társvállalattal együttműködésben.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • A vállalat által jelen idő szerint, illetve a jövőben forgalmazott termékek értékesítése, az éves árbevételi és termékértékesítési terv teljesítése
  • A szakszerű felhasználás pontos szakmai tanácsokkal történő elősegítése a termelők, szaktanácsadók és kereskedők részére
  • A meglévő üzleti partnerek megtartása, a cég piaci részesedésének növelése
  • Új üzleti partnerek felkutatása és megszerzése
  • A meglévő kereskedői kapcsolatok erősítése, illetve bővítése

Elvárások:

Főbb követelmények

  • agrármérnöki, kertészmérnöki végzettség (a növényvédelmi végzettség előny), és/vagy termelői tapasztalat
  • képesség a csapatba való beilleszkedésre
  • szakmaiság, valódi ismeretek és képesség a termelőknek történő szaktanácsadásra a növényvédelem és a növénytermesztés területén
    • főleg és elsősorban a régióban meghatározó jelentőségű szőlő- és gyümölcstermesztésben,
    • másodsorban a zöldségtermesztésben és a szántóföldi kultúrák művelésében is
  • szellemi nyitottság az innovatív biológiai növényvédelem, a folyamatos önképzés irányában
  • nagyon erős értékesítői kompetenciák, készségek és tapasztalatok, hasonlóan erős és kifejezett értékesítői szemlélet
  • meglévő kapcsolatrendszer a helyi termelőkkel és regionális kereskedőkkel
  • alapfeltétel a kommunikációképes angol nyelvtudás
  • előny a szlovák nyelv kommunikációképes ismerete
  • jogosítvány
  • Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei lakhely

Kompetenciák

  • Önálló, becsületes, megbízható, a vállalat iránt elkötelezett, annak termékeit tökéletesen ismeri.
  • Elkötelezett a környezetkímélő növényvédelem és az alternatív növényvédelmi megközelítések iránt.
  • Folyamatosan képezi magát a növényvédelem, tápanyag-utánpótlás és növénykondicionálás tárgykörében.
  • Ismeri a működési területén jelentős növénykultúrák termesztéstechnológiáját és hagyományos kémiai növényvédelmét.
  • Kapcsolatot ápol a régiójában fontosabb kereskedőkkel, ismeri a kereskedői-termelői kapcsolatrendszert.
  • Angol nyelvi tudását karban tartja, illetve fejleszti, annak érdekében, hogy az anyavállalat munkatársaival és a gyártók képviselőivel kapcsolatot tudjon tartani.
  • Az értékesítési képviselő tevékenységét önállóan szervezi, de a felsőbb döntést igénylő kérdéseket és feladatokat, különösen a vállalati költséget terhelő dolgokban csak az ügyvezetővel történt egyeztetés után dönthet.

Amit kínálunk:

Alkalmazás típusa: rendes munkaviszony, kötetlen munkarend

Működési terület: Elsődlegesen alapvetően Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, valamint – a határon átnyúló szolgáltatás keretében – Dél-Kelet Szlovákiában, a szlovákiai társvállalattal együttműködésben.

Munkaidő beosztás: kötetlen

A munkakör szervezeti helye: az ügyvezető igazgató közvetlen irányítása alatt.

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése