Fizikai, segéd, betanított munka

Karbantartó villanyszerelő álláslehetőség Alsózsolcán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Alsózsolca
2020. 10. 19. 08:40

A Baumit Kft. – amely osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata – 1990-es alapítása óta mára a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi.

Alsózsolcai csapatunkba karbantartó villanyszerelő munkatársat keresünk (kétműszakos munkarendbe, készenlét vállalásával).

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • napi és időszakos karbantartások, általános villanyszerelő feladatok elvégzése, munkák dokumentálása,
  • gépek, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, műszaki rajzok és gépkönyvek használata,
  • együttműködés a társszervezetekkel.

Elvárások:

  • villanyszerelő képesítéssel rendelkezzen ,
  • gyakorlatias gondolkodású, műszaki beállítottságú legyen,
  • önállóan és csapatban is felelősségteljesen végzi a munkáját,
  • ne okozzon problémát készenlét vállalása sem.

Előnyök:

  • villamosmű kezelői végzettség, villamostelep kezelői végzettség,
  • lakatos munkában való jártasság, lakatos végzettség,
  • ipari villanyszerelési gyakorlat,
  • tűzvédelmi szakvizsga,
  • felhasználói szintű számitógépes ismeretek,
  • több év releváns szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • a munkavégzéshez színvonalas vállalati környezetet,
  • versenyképes jövedelmet,
  • béren kívüli juttatási csomagot,
  • munkába járási költségtérítést,
  • fejlődési lehetőséget.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése