Szakmunka

Esztergályos munkatársat keresünk Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 09. 29. 14:07

Miskolci egyedi gyártással foglalkozó fröccsöntő szerszámgyártó cég felvételre keres egyedi gyártásban önállóan dolgozni tudó, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező szakembert esztergályos munkakörbe.

Feladatok:

  1. fémtermékek szabványos sorozatgyártására szolgáló különféle szerszámgépek beállítása;
  2. fémmegmunkáló gépek, többek között esztergapadok kezelése és felügyelete
  3. a fentiekhez hasonló feladatok ellátása műanyagok és egyéb fémhelyettesítő anyagok gépi megmunkálásával kapcsolatban;
  4. különféle gépesített műveletek végzése a munkadarabok vagy gépek hibáinak felderítése és a gépek szükséges utánállítása érdekében;
  5. a munkadarabok esetleges hibáinak ellenőrzése,
  6. kéziszerszámok segítségével az elkopott gépalkatrészek (pl. a vágószerszámok és -kefék) kicserélése.

Elvárások:

  • szakirányú műszaki végzettség, 3-5 éves szakmai tapasztalat.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése