Esztergályos munkatársat keresünk Miskolcon

Inter-V Kft.

Esztergályos, marós

Munkavégzés helye: Miskolc

2020. 09. 29. 14:07

Miskolci egyedi gyártással foglalkozó fröccsöntő szerszámgyártó cég felvételre keres egyedi gyártásban önállóan dolgozni tudó, több éves szakmai tapasztalattal rendelkező szakembert esztergályos munkakörbe.

Feladatok

  1. fémtermékek szabványos sorozatgyártására szolgáló különféle szerszámgépek beállítása;
  2. fémmegmunkáló gépek, többek között esztergapadok kezelése és felügyelete
  3. a fentiekhez hasonló feladatok ellátása műanyagok és egyéb fémhelyettesítő anyagok gépi megmunkálásával kapcsolatban;
  4. különféle gépesített műveletek végzése a munkadarabok vagy gépek hibáinak felderítése és a gépek szükséges utánállítása érdekében;
  5. a munkadarabok esetleges hibáinak ellenőrzése,
  6. kéziszerszámok segítségével az elkopott gépalkatrészek (pl. a vágószerszámok és -kefék) kicserélése.

Elvárások

  • szakirányú műszaki végzettség, 3-5 éves szakmai tapasztalat.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz megadása kötelező!