Szakmunka

Alsózsolcán vezérlőtermi gépkezelő pozícióba kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Alsózsolca
2020. 09. 17. 13:53

Nemzetközi vállalatcsoport magyarországi vállalata a Ravaber Hungary Kft. Alsózsolcán épülő kőzetgyapot szigetelő anyagot gyártó üzeme pályázatot ír ki vezérlőtermi gépkezelő pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • A rendelkezésre álló berendezést vagy üzemi területeket működteti és végrehajtja az üzemeltetéssel kapcsolatos tevékenységeket.
  • Működteti, és a helyszínen ellenőrzi a gyártó berendezéseket. Figyeli a gyártási körülményeket, a berendezést és a vezérlő rendszereket.
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos feladatokat végez, pl. helyszíni ellenőrzések, berendezések előkészítése, minták, stb.
  • Végrehajtja és dokumentálja a gyártásközi minőségellenőrzési feladatokat.
  • Megoldja a gyártással kapcsolatosan felmerülő problémákat és eltéréseket.
  • Napi és tervezett karbantartási feladatok végzése.

Elvárások:

  • Műszaki szakmai végzettség
  • Pontos, megbízható, együttműködő személyiség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Gyors, precíz, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kimagasló bérezés
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatás
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése