Mérnök, műszaki, villamossági

Gépészeti karbantartó mérnöki pozícióban álláslehetőség Alsózsolcán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Alsózsolca
2020. 09. 17. 13:50

Nemzetközi vállalatcsoport magyarországi vállalata a Ravaber Hungary Kft. Alsózsolcán épülő kőzetgyapot szigetelő anyagot gyártó üzeme pályázatot ír ki gépészeti karbantartó mérnöki pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Üzemelés során bekövetkező gépi, épületgépészeti javítások azonnali megoldása.
  • Súlyponti karbantartási feladatok feltárása és azok megoldásának koordinálása (külső és belső forrásokkal).
  • Karbantartási dokumentumok, kezelési utasítások készítése, aktualizálása.
  • Karbantartási jelentések, kimutatások készítése, költségek nyomon követése, (költség csökkentő) projectek támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Mechatronikai / gépészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • 2D/3D tervezőprogramok használatában jártasság
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség, szervező készség, analitikus gondolkodás
  • Erős csapatszellem

Előnyök:

  • Integrál irányítási rendszer ismerete (pl. SAP-MM)
  • Karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat (1…3 év)

Amit kínálunk:

  • Kimagasló bérezés
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatás
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése