Villamos karbantartó munkakörben álláslehetőség Alsózsolcán

Ravaber Hungary Kft.

Villanyszerelő

Munkavégzés helye: Alsózsolca

2020. 09. 17. 13:53

Nemzetközi vállalatcsoport magyarországi vállalata a Ravaber Hungary Kft. Alsózsolcán épülő kőzetgyapot szigetelő anyagot gyártó üzeme pályázatot ír ki villanyszerelő pozíció betöltésére.

Feladatok

  • Gyártósori vezérléstechnikai, és szabályzó berendezések karbantartása
  • Váratlan elektromos üzemzavarok elhárítása
  • A karbantartási és üzemviteli beavatkozások, felhasznált alkatrészek, naprakész dokumentálása
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Gyártósor villamos eredetű állásidejének minimalizálása
  • Kapcsolószekrények építése, telepítése

Elvárások

  • Villanyszerelői szakképzettség
  • Villamos rajz olvasási készség
  • Egyéni munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontos, megbízható, precíz és gyors munkavégzés

Előnyök

  • Irányítástechnikai ismeretek (Siemens S7 PLC)
  • Digitális és analóg jeladók ismerete
  • Szabályozott szelepek, villamos hajtások, frekvenciaváltók ismerete
  • Elektrikus szakképzettség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz megadása kötelező!