Adminisztráció, irodai munka

Miskolci építőipari cég keres irodai adminisztrátor munkatársat

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 150000 - 0 / hónap
2020. 09. 15. 16:22

Miskolci telephelyű cégünk építőipari tevékenységekkel foglalkozó csapatába keresi irodai adminisztrációs feladatok elvégzésére munkatársát.

Ha szeretnél egy megbízható hátterű, folyamatosan fejlődő cégnél, fiatalos csapatban dolgozni, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat.

Feladatok:

  • Az irodavezető munkájának segítése
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, rendszerezése
  • Bejövő és kimenő banki utalások kezelése, nyilvántartása
  • Napi ad-hoc jellegű feladatok ellátása
  • Táblázatok készítése, kezelése.
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Építési e-napló kezelése, vezetése

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • Magas teherbíró képesség
  • Önálló, gyors és nagyon precíz, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Kezdő havi nettó fizetés: 150.000,- Ft
  • Havi munkabér fizetés
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bejelentett munka Hétfőtől Péntekig.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése