Mérnök, műszaki, villamossági

Karbantartási vezető pozícióba kollégát keresünk Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 08. 28. 09:59

Megbízónk – egy nyugat-európai multinacionális cég - részére keresünk

KARBANTARTÁSI VEZETŐT.

Az állásra kizárólag  e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíciómegjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Karbantartási és üzemeltetési csoport munkájának szervezése, koordinálása, irányítása.
  • A karbantartási és üzemeltetési csoport munkájának összehangolása és az ott használatos munkamódszerek és eszközök fejlesztése.
  • A karbantartási csapat teljesítményének nyomon követése.
  • A karbantartási anyagok és alkatrészek optimális készletszintjének meghatározása.
  • Megelőző karbantartási terv kialakítása.
  • Megelőző/ javító karbantartási terv végrehajtása.
  • Részvétel új berendezések telepítésében.
  • Az üzemcsarnokok műszaki állapotának felügyelete és karbantartása.
  • Havi riportok, jelentések elkészítése.
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség.
  • Karbantartási és üzemeltetési területén szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat.
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat, kiváló vezetői attitűd.
  • Magabiztos német/ angol nyelv-tudás.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Projekt szemlélet, terhelhetőség jó problémamegoldó képesség.
  • Erős szolgáltatói szemlélet és ügyfélközpontúság.
  • Kiváló műszaki érzék, rendszerszemlélet

Előnyök:

  • Magabiztos német nyelvtudás.
  • Javító szektorban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Változatos, kihívásokkal teli, sokrétű feladatkör.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Önálló döntési jogkör
  • Támogató management
  • Munkavégzés helye: Miskolc
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése