Adminisztráció, irodai munka

Irodai adminisztrátor munkatársat keresünk Mályiba

Munkavégzés helye: Mályi
2020. 07. 29. 16:05

Az Üveg-Konstrukt Kft., a Mályi-Glass Kft. beépítő társcégeként, több, mint 10 tapasztalattal áll vevőink rendelkezésére, legyen szó, akár üveglépcsőről, üvegkorlátról, járható üvegfelületről, belsőépítészeti üvegről vagy egy extrém zuhanykabin kialakításáról.

Munkatársat keresünk irodai adminisztrátor pozícióba.

Weboldal: uvegkonstrukt.hu
Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Rendelés feldolgozás
  • Szállítólevél készítés
  • Számlázás
  • Telefonos kapcsolattartás ügyfelekekkel
  • Napi irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Figyelmes, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kommunikatív személyiség, vevőorientáltság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök:

  • Irodai munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes bér
  • Kafetéria: szép kártya
  • Utazási (bejárási) támogatás
  • Hosszútávú munkahely
  • Előrelépési lehetőség
  • Szabad hétvége
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése