Pénzügy, számvitel, kontrolling

Pénzügyi/számviteli munkatársat keresünk Mályiba

Munkavégzés helye: Mályi
2020. 07. 29. 15:12

A több mint 25 éves múltra visszatekintő üvegiparban tevékenykedő Mályi-Glass Kft. pénzügyi/számviteli pozícióba munkatársat keres Mályi telephelyére. Fiatalos, támogató légkör, stabil munkahely, és kedvező munkakörnyezet várja a hozzánk csatlakozni kívánó munkatársat.

Weboldal: malyiglass.eu
Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva fizetési igény megjelöléssel.

Feladatok:

  • Számlázás
  • Bejövő számlák ellenőrzése, nyilvántartása és iktatása,
  • Banki utalások ellenőrzése, összeállítása, rögzítése
  • Könyvelési és bérszámfejtési anyagok összeállítása, külső könyvelőirodával való egyeztetés
  • Házipénztár kezelés
  • Havi szintű Excel alapú összesítő riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum pénügyi/számviteli középfokú végzettség
  • Figyelmes, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kommunikatív személyiség, vevőorientáltság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Excel magas szintű ismerete (szűrők, keresés, formázás, összegzés)

Előnyök:

  • szakmai irányú tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben vagy építőiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes bér
  • Kafetéria: szép kártya
  • Utazási (bejárási) támogatás
  • hosszútávú munkahely
  • Előrelépési lehetőség
  • szabad hétvége
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése