Lejárt hirdetés

Munkaviszonyos kimenő call center operátor álláslehetőség azonnali kezdéssel

Homecall Plus Kft.

Call-center operátor

Munkavégzés helye: Miskolc

Bruttó 210600 - 240000 / hónap
2020. 11. 02. 15:43

Hét éve stabilan működő cégünkbe keresünk megbízható kollégákat hosszú távra, akik azonnal munkába tudnak állni és szeretnek emberekkel beszélgetni telefonon keresztül.

A munkavégzés belvárosi irodában történik, a munkaidő hétfőtől péntekig tart.

Jelentkezés az Önéletrajz feltöltésével lehetséges, szükség esetén telefonon is érdeklődhet: 06/30/ 37 571 77 (Adorján Eszter).

Feladatok

  • Telefonos értékesítés: korábban már vásárolt ügyfelek telefonon keresztül történő megkeresése és újbóli rendelésre ösztönzése, megadott beszélgetésvázlat alapján.
  • A munkavégzés számítógépes rendszeren keresztül történik, a rendszer kezelésére megtanítjuk a jelentkezőket.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség.
  • Csapatjátékos.
  • Tréning után pontos, önálló munkavégzés.
  • Hétfőtől péntekig tartó munkaidő vállalása.
  • Megbízhatóság.
  • Alapvető számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • Korábbi értékesítési tapasztalat.
  • Telefonos munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés a teljesítménytől függően.
  • Hosszú távú, stabil munkahely.
  • Jó hangulat, fiatalos, támogató csapat.
  • Klimatizált irodai környezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!