Közgazdaság, bank, biztosítás

Ügyfélreferens állás Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 0 - 250000 / hónap
2020. 07. 09. 16:14

Irodánk bővítése miatt újabb munkatársakat keresünk!

Már 30 éve Magyarország meghatározó szereplője vagyunk piacvezető termékeinkkel.

Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot.

1831-ben alapították Triesztben és 1832-ben Magyarországon is megkezdte működését!

Mai nap Magyarország piacvezető cégévé nőtte ki magát.

Feladatok:

  • Első 3 hónap betanulási időszak ( havonta rendszeres anyagi támogatással és biztosított mentorral)
  • 4. hónap : meglévő ügyfelek tájékoztatása a további szervíz szolgáltatásról, befektetési és biztosítói termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
  • 4. hónap - 12. hónapig : Ügyfelek igényfelmérése, állami támogatások, adókedvezmények felmérése. Értékesítési lehetőségek beazonosítása, ügyfélakvizíció, keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé

Elvárások:

  • 25 életévét betöltötte
  • Diploma
  • Főállásban vagy mellékállásban kíván dolgozni
  • Empátia
  • Szeret emberekkel foglalkozni
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

Előnyök:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Call center, ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Pénzügyi vagy sales irányú képesítések

Amit kínálunk:

  • Főállásban 200-250 000 Ft/hó nettó
  • Mellekállásban 110-120 000 Ft/hó nettó
  • Legalább 3 hónapos szakirányú felkészülést
  • Fő állás esetén 1 éves folyamatos anyagi támogatás a betanulási időszak alatt ( alap + jutalék )
  • Saját iroda
  • Munkakörhöz kapcsolódó belső továbbképzést
  • Változatos munkakör
  • Családias légkör, barátságos munkatársak
  • Nyitottságot az új ötletekre
  • + Jutalékos rendszer
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése