Építőipar, építészet

Műszaki vezető kollégát keresünk Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 06. 22. 09:11

Megbízónk – a közel 10 éve napelemrendszerrel foglalkozó, nagy forgalmú vállalkozás - részére keresünk MŰSZAKI VEZETŐT.

Az állásra a "Jelenetkezem" gombra kattintva lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni

pozíció megjelölésével.

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolattartás.
  • Promóciók összeállítása.
  • Műszaki ajánlatok elkészítése.
  • Helyszíni ellenőrzésben való részvétel.
  • Telefonos applikációk, szoftverek használatának megtanítása az ügyfeleknek.
  • „Okos otthon” létrehozásában való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi, technikum).
  • 2-3 év szakmai tapasztalat műszaki és/vagy napelemes rendszerek területen.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • Ügyfélközpontú szemlélet.
  • Önálló, megbízható munkavégzés.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Inverter típusok által biztosított és márkafüggetlen szoftverek ismerete a tervezéshez.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, főállású munkaviszony.
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől-péntekig.
  • Munkába járás támogatása.
  • Mobiltelefon biztosítása – magán használatra is.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzéseken való részvétel.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése