Szakmunka

Kiemelkedő szaktudással villanyszerelő munkatársunkat keressük kiemelkedően magas bérezéssel

Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 350000 - 0 / hónap
2020. 06. 11. 14:20

Miskolci telephelyű cégünk Napelemes rendszerek telepítésével foglalkozó csapatába keresi csakis kizárólag KIEMELKEDŐ SZAKTUDÁSSAL RENDELKEZŐ VILLANYSZERELŐ munkatársát KIEMELKEDŐEN MAGAS BÉREZÉSSEL.

Ha szeretnél egy megbízható hátterű, folyamatosan fejlődő cégnél, fiatalos csapatban dolgozni, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat.

Feladatok:

  • Napelemek telepítése, elektromos szerelése tetőre és földi tartószerkezetre egyaránt.
  • Elektromos kivitelezés tervek szerint
  • inverterek hálózati csatlakoztatása
  • AC/DC oldali túlfeszültség védelem kialakítása
  • Napelemes rendszerek beüzemelése,
  • Kisfeszültségű,  belső hálózat szerelés, karbantartás
  • Felmérések, műszaki bejárások,
  • Szerviz tevékenységek

Elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Magasban, tetőn végzett munkára való alkalmasság
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Precíz és gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, havi nettó 350.000 Ft kezdő fizetés
  • Havi munkabér fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Pozitív, fiatalos légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munka Hétfőtől Péntekig
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése