Gyártás, termelés

Karbantartó munkatársat keresünk Mályiba

Munkavégzés helye: Mályi
2020. 06. 05. 12:30

A több mint 25 éves múltra visszatekintő üvegiparban tevékenykedő Mályi-Glass Kft. Karbantartó munkatársat keres Mályi telephelyére.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal.

Weboldal: malyiglass.eu

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Feladatok:

  • Üzemi gépek felügyelete, karbantartása
  • üvegfeldolgozó gépek folyamatos rendelkezésre állás biztosítása
  • aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában
  • elvégzett munkák dokumentálása
  • együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú villamos vagy mechatronikai végzettség
  • gyártósori termelőgépek karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Nyelvismeret (angol vagy német)
  • Gyenge-és erősáramú ismeretek
  • PC, PLC, CNC ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • géprajz ismeretek
  • számítógépes alapismeretek

Előnyök:

  • hidraulikus és pneumatikus ismeretek
  • CNC megmunkáló gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Mályi, Miskolc vagy környéki lakhely
  • nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • kafetéria: szép kártya
  • utazási (bejárási) támogatás
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése